neděle 6. září 2015

Jak to zvládnout aneb vztah na dálku a moje tipy

Budu psát o tom, co je mi teď až příliš blízké. Vztah na dálku. Je to těžké, chce to tunu odhodlání, lásky a to jak k sobě samému, tak ke druhému. Každý to má samozřejmě jinak, ale řeknu vám, jak to mám já. Ze začátku jsem brečela a stýskalo se mi a byla jsem smutná, připadala jsem si opuštěná, přemýšlela jsem nad hrůznými věcmi, nevěděla, jak se s tím poprat. Čím více toho odloučení zažívám, tím lépe se s tím dokážu vypořádat (alespoň mi to tak připadá).

úterý 14. dubna 2015

How i see it - healthy lifestyle

Jsem blíženec a shazuju na tohle znamení všechnu vinu za to, že hrozně rychle dokážu měnit názory a postoje. Často je to docela na škodu, lidi si potom říkají, jestli jsem normální, že si myslím úplně něco jiného než jsem si myslela minulý týden. Ale já to zkrátka tak mám :) To znamená, že to, co dnes napíšu se může klidně za pár dní změnit. Ale doufám, že se to nestane.

K napsání článku mě popostrčil článek od Markéty z Eat&Run&Love. Napsala článek o jejím postoji k fitness a já mám potřebu taky vyrukovat s mým názorem :D

neděle 12. dubna 2015

Spring vibes!

Rozhodla jsem se trochu projarnit svůj pokoj a tak jsem sáhla po krásných fialových tulipánech, která tu na jaře mívám snad každý rok. Evokují ve mě dobrou náladu a takovou jakoby jarní energii. I přesto dnes zívám, po klidném, skoro devíti hodinovém spánku své tělo doopravdy nechápu, ale k odpolednímu spánku se určitě neukládám. Sedím nad chemií a za chvíli vyrážím do fitka.

I decided to add little spring to my room so I grabbed some beautiful violet tulips, which are my spring must have. They give me good mood and something like spring energy. Despite today I am tired, what I don't understand after good 9-hours sleep, but I'm not going to have a nap now. I am studying chemistry and going to the gym in a while.

úterý 7. dubna 2015

Easter with banana bread!

Jaro je tu, sice se sněhem, ale i tak na nás často vykoukne sluníčko a trochu nás ohřeje před další sněhovou bouří! A ráno ptáčci zpívají a večer je déle světlo! A tohle já mám ráda! 
Velikonoce moc neslavím, už druhým rokem se nám ze stolu ztrácí velikonoční sekaná s bramborovým salátem a nahrazujou jí jiná, zdravá jídla. Ani koledníci už k nám nechodí, takže ani čokoládové zajíčky nebo vajíčka u nás nenajdete. Nevadí mi to, já radši Vánoce! :)

Spring is here, well, with a lot of snow, but sometimes the sun appears and birds are singing in the morning and that's what I like!
I don't really celebrate Easter, my family don't eat typical Easter meatloaf with potato salad and we don't keep chocolate eggs at home anymore. But I don't mind, I like Christmas more! :)

neděle 18. ledna 2015

Back to school and something like yoga?

Zima je zákeřná, jdete zachumlaní do šály v mrazivém počasí, vstoupíte do vyhřáté budovy a hned ze sebe musíte všechno shodit, jaké vám je horko. Znáte to? Vsadím se, že ano. Je to otravné a v mém případě asi také docela nebezpečné. Jistojistě na to házím největší vinu za to, že jsem už druhým týdnem nemocná. Vypadalo to jako dvoudenní nachlazení, vyležet a hurá zpátky do normálního života. A tak jsem s pocitem, že už jsem zdravá, vyrazila na maturitní ples, druhý den ke kamarádce na přespání, v pondělí ještě v plné síle do školy a odpoledne to přišlo. Znovu, ale asi tak ve dvojité míře. Bolest hlavy, krku, vlastně celého těla a zkrátka ten ošklivý pocit nemoci.

neděle 2. února 2014

Introduction

Ahoj mi přijde divné, Vítám Vás je ještě divnější. Takže to nechám bez pozdravu.
Bylo nudné nedělní odpoledne, takové to, když je venku hnusná zima a vy nevíte co dělat. Já jsem si sedla a založila si blog. Přemýšlela jsem jak ho pojmenovat, pak si chvilku hrála z designem až jsem ho dovedla k celkem hezkému vzhledu, takovému, s kterým jsem spokojená. A teď sedím a píšu úvodní článek a nevím, co dál psát. Protože já na úvodní řeči nejsem. Co se tady bude objevovat můžete vyčíst z horního menu. A jestli budu přidávat pravidelně? To vám nepovím, já sama nevím, jak dlouho u toho vydržím :)