Zima je zákeřná, jdete zachumlaní do šály v mrazivém počasí, vstoupíte do vyhřáté budovy a hned ze sebe musíte všechno shodit, jaké vám je horko. Znáte to? Vsadím se, že ano. Je to otravné a v mém případě asi také docela nebezpečné. Jistojistě na to házím největší vinu za to, že jsem už druhým týdnem nemocná. Vypadalo to jako dvoudenní nachlazení, vyležet a hurá zpátky do normálního života. A tak jsem s pocitem, že už jsem zdravá, vyrazila na maturitní ples, druhý den ke kamarádce na přespání, v pondělí ještě v plné síle do školy a odpoledne to přišlo. Znovu, ale asi tak ve dvojité míře. Bolest hlavy, krku, vlastně celého těla a zkrátka ten ošklivý pocit nemoci.
Poctivě jsem to doufám přes týden vyležela a vyléčila, dnes už mě trápí jen lehká rýma, ale to už se přežít dá a tudíž můžu zítra radostně do školy. Nějakým způsobem už toho ležení a odpočinku pro mě bylo dost, nahromadila se ve mě energie a těším se na nový týden a konečně normální fungování.
Dnešní den byl sice celý o učení a dohánění restů do školy, ale dokázala jsem si najít chvilku a podle videa na youtube poprvé ve svém životě zkusit jógu (alespoň jsem se pokoušela, i to se počítá, že?). Dlouho jsem přemýšlela, že začnu chodit na hodiny, nikdy jsem si na to nenašla čas a tak jsem to dnes (v rámci prokrastinace) zkusila. Vidím v tom spoustu odreagování, odpočinku, ale také protažení celého těla a určitě mnoho jiných výhod. Ha, další nová věc odzkoušená :)
Tak tady teď ještě sedím nad matikou a odchylkami, něčím, pro mě opět absolutně nepochopitelným. Čekám, až se on vrátí domů a napíše a při tom všem se snažím sesmolit smysluplný článek, aby měl případný návštěvník mého neaktivního blogu, co číst. Pokud jste zrovna vy, ten případný návštěvník, mějte krásný start do nového týdne :)
Natali

Žádné komentáře:
Okomentovat