neděle 18. ledna 2015

Back to school and something like yoga?

Zima je zákeřná, jdete zachumlaní do šály v mrazivém počasí, vstoupíte do vyhřáté budovy a hned ze sebe musíte všechno shodit, jaké vám je horko. Znáte to? Vsadím se, že ano. Je to otravné a v mém případě asi také docela nebezpečné. Jistojistě na to házím největší vinu za to, že jsem už druhým týdnem nemocná. Vypadalo to jako dvoudenní nachlazení, vyležet a hurá zpátky do normálního života. A tak jsem s pocitem, že už jsem zdravá, vyrazila na maturitní ples, druhý den ke kamarádce na přespání, v pondělí ještě v plné síle do školy a odpoledne to přišlo. Znovu, ale asi tak ve dvojité míře. Bolest hlavy, krku, vlastně celého těla a zkrátka ten ošklivý pocit nemoci.