Jsem blíženec a shazuju na tohle znamení všechnu vinu za to, že hrozně rychle dokážu měnit názory a postoje. Často je to docela na škodu, lidi si potom říkají, jestli jsem normální, že si myslím úplně něco jiného než jsem si myslela minulý týden. Ale já to zkrátka tak mám :) To znamená, že to, co dnes napíšu se může klidně za pár dní změnit. Ale doufám, že se to nestane.
K napsání článku mě popostrčil článek od Markéty z Eat&Run&Love. Napsala článek o jejím postoji k fitness a já mám potřebu taky vyrukovat s mým názorem :D
úterý 14. dubna 2015
neděle 12. dubna 2015
Spring vibes!
Rozhodla jsem se trochu projarnit svůj pokoj a tak jsem sáhla po krásných fialových tulipánech, která tu na jaře mívám snad každý rok. Evokují ve mě dobrou náladu a takovou jakoby jarní energii. I přesto dnes zívám, po klidném, skoro devíti hodinovém spánku své tělo doopravdy nechápu, ale k odpolednímu spánku se určitě neukládám. Sedím nad chemií a za chvíli vyrážím do fitka.
I decided to add little spring to my room so I grabbed some beautiful violet tulips, which are my spring must have. They give me good mood and something like spring energy. Despite today I am tired, what I don't understand after good 9-hours sleep, but I'm not going to have a nap now. I am studying chemistry and going to the gym in a while.
úterý 7. dubna 2015
Easter with banana bread!
Jaro je tu, sice se sněhem, ale i tak na nás často vykoukne sluníčko a trochu nás ohřeje před další sněhovou bouří! A ráno ptáčci zpívají a večer je déle světlo! A tohle já mám ráda!
Velikonoce moc neslavím, už druhým rokem se nám ze stolu ztrácí velikonoční sekaná s bramborovým salátem a nahrazujou jí jiná, zdravá jídla. Ani koledníci už k nám nechodí, takže ani čokoládové zajíčky nebo vajíčka u nás nenajdete. Nevadí mi to, já radši Vánoce! :)
Spring is here, well, with a lot of snow, but sometimes the sun appears and birds are singing in the morning and that's what I like!
I don't really celebrate Easter, my family don't eat typical Easter meatloaf with potato salad and we don't keep chocolate eggs at home anymore. But I don't mind, I like Christmas more! :)
Spring is here, well, with a lot of snow, but sometimes the sun appears and birds are singing in the morning and that's what I like!
I don't really celebrate Easter, my family don't eat typical Easter meatloaf with potato salad and we don't keep chocolate eggs at home anymore. But I don't mind, I like Christmas more! :)
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
