neděle 6. září 2015

Jak to zvládnout aneb vztah na dálku a moje tipy

Budu psát o tom, co je mi teď až příliš blízké. Vztah na dálku. Je to těžké, chce to tunu odhodlání, lásky a to jak k sobě samému, tak ke druhému. Každý to má samozřejmě jinak, ale řeknu vám, jak to mám já. Ze začátku jsem brečela a stýskalo se mi a byla jsem smutná, připadala jsem si opuštěná, přemýšlela jsem nad hrůznými věcmi, nevěděla, jak se s tím poprat. Čím více toho odloučení zažívám, tím lépe se s tím dokážu vypořádat (alespoň mi to tak připadá).