neděle 2. února 2014

Introduction

Ahoj mi přijde divné, Vítám Vás je ještě divnější. Takže to nechám bez pozdravu.
Bylo nudné nedělní odpoledne, takové to, když je venku hnusná zima a vy nevíte co dělat. Já jsem si sedla a založila si blog. Přemýšlela jsem jak ho pojmenovat, pak si chvilku hrála z designem až jsem ho dovedla k celkem hezkému vzhledu, takovému, s kterým jsem spokojená. A teď sedím a píšu úvodní článek a nevím, co dál psát. Protože já na úvodní řeči nejsem. Co se tady bude objevovat můžete vyčíst z horního menu. A jestli budu přidávat pravidelně? To vám nepovím, já sama nevím, jak dlouho u toho vydržím :)